Kurumsal

Kısaca Özdemir Transport
Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz. Yüksek motivasyonlu, hizmet verdiğimiz bölgede uzman ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.
 
Özdemir Transport’a göre, hayal gücü, doğuştan insana bahşedilen değerli bir ‘hazine’. Bu hazinenin nasıl korunduğu çok önemli. Ekibimizin ise hayal gücünü canlı tutan yeni ve taze olan her şey. Müşterilerimiz için yeni fırsatlar doğuran ve rekabet üstünlüğü sağlayan her türlü orijinal ve yenilikçi fikrin daimi savunucusu olarak siz değerli ihracatçılarımızı; ekibimizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz.
 
Değerlerimiz
Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren çalışma şeklini teknolojiden aldığı ilhamla pekiştiren Özdemir Transport, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve akılcı çözümleri sunar. Özdemir Transport’un Ortadoğu hatlarında hep bir adım ileride oluşu, müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda da çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.
 
Müşterilerimiz, mesai arkadaşlarımız ya da çevremizdeki herhangi biri; değişiklik arz etmez… Özdemir Transport için insan her şeyden  önce gelir. Değer yaratabilmek ve hedeflerimize ulaşmak için en değerli yapıtaşımız insan. Bize göre samimiyet, her kapıyı açan altın bir anahtar ve biz o anahtara sahip olduğumuz için çok şanslıyız.
 
En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.
 
Misyonumuz;
 
Yerel ve küresel müşterilerimize, yaratıcı ve yenilikçi anlayış ile hızlı, güvenilir, sürekli, ekonomik çözümler sunarak, fark yaratmalarını sağlamak. 
 
Vizyonumuz;
 
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü yaratan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam etmek.