Hizmetlerimiz

Müşterilerin belirttiği süre içinde ürünün istenilen yere teslim edilmesine yardımcı olan Özdemir Transport firması sizlere hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet vermektedir.
Uluslararası Avantajları
 
Sağlıklı bir şekilde organize lojistik hizmeti veren firma tedarikçi ve müşteri arasında iletişimin oluşmasını sağlar. Ürün adrese teslim edilinceye kadar gönderici firma ile sürekli iletişim halinde kalınır. Yola çıkılmadan önce sipariş şartlarına göre evrak hazırlanır. Mal araca taşındıktan sonra yola çıkılır. Yola çıkıldığında ve ve teslim edildiğinde tedarikçi sürekli bilgilendirilir. Transit süre garantisi verilmektedir. Ayrıca çok farklı taşıma yöntemleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde taşımacılık yapan firma sayesinde güvenle yükünüzü gönderebilirsiniz.
 
Nakliyat Ülkeleri Hangileridir?
 
Avrupa, Orta Doğu ülkeleri ve Türk Cumhuriyeti ülkelerine nakliyat hizmeti veren Özdemir Transport müşterinin istediği miktardaki yükü istediği adrese gönderilmesini sağlar. Belirli bir süre içinde sorunsuzca verilen adrese yükü teslim eder. Yolculuk boyunca, yola çıkıldığından ve mal teslim edildiğinde size bildirilir. Malın yol boyunca zarar görmemesi amacıyla en uygun araç seçilip eşyalar yüklenir. Yurt dışında İran, Suriye, Azerbaycan, Lübnan, Irak, Rusya, Ukrayna, Arabistan, Türkmenistan ülkelerine nakliyat hizmeti vermektedir. Çok kısa sürede en güvenli bir şekilde yükünüzü taşıyarak istediğiniz adrese ulaştıran firma çok uygun fiyatlarla çalışmaktadır.Uluslararası konusunda firmamız düzenli olarak Dünya'nın her yerine güvenilir taşımacılık ve organize lojistik hizmeti vermektedir.

Daha Fazlasına Göz Atın