Hizmetlerimiz

Ortadoğu ülkelerinin tüm noktalarında, bölgenin jeolojik ve politik şartlarına uygun profesyonel hizmetler sunan Özdemir Transport; zorlu bölgelerdeki köklü tecrübesinin sağladığı başarısı sayesinde müşteri memnuniyetini maksimumda korumaktadır.
 
Geniş araç filomuzun tamamı gümrük mevzuatına uygun olarak, yükleme sistemi ve aparatlarıyla donatılmış aynı zamanda all risk sigorta kapsamındadır.
 
Müşteri beklentilerinin daima üzerinde hizmet sunmayı kendine prensip edinmiş zdemir Transport olarak bizler, Ortadoğu’nun birçok noktasında depolama ve aktarma sahalarının yanı sıra makine ekipmanları ve irtibat büroları da oluşturmayı başararak müşterilerimize taşımacılık hizmetinin yanı sıra iyi bir çözüm ortağı olabilmenin de mutluluğunu yaşamaktayız.
 
Firmamız her müşterisine özel çözümler sunan anlayışı ile taşımalarınızı emniyetli, güvenilir ve en kısa sürede gerçekleştirmekte, ISO kalite standartlarındaki üstün hizmetleriyle standart ve  ağır taşımacılıkta sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Daha Fazlasına Göz Atın

  • Uluslararası Nakliye

    Müşterilerin belirttiği süre içinde ürünün istenilen yere teslim edilmesine yardımcı olan Özdemir Transport firması sizlere hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet vermektedir.