Çalıştığımız Ülkeler

Irak Nakliye
Irak Orta Doğu ülkelerinden biri. Kuzeyinde Türkiye, batısında Suriye ve Ürdün, doğusunda İran, güneyinde Kuveyt, Suudi Arabistan ve Basra Körfezi yer alır. Başkenti Bağdat. Irak a komple ve parsiyel taşımacılık yapmaktayız. Irak bizim komşu ülke olma özelliğine sahiptir. Habur sınır kapısı ibrahim halil gumrugune açılmaktadır. Başlıca şehirleri dohuk,zaho,erbil,suleymaniye,salah ad din,diyala,basra,babil,kerbela,necef ,al anbar,kerkuk, Irak kuzey ve guney ırak olarak ikiye ayrılmaktadır. Agırlıklı mallar kuzey ırak a gitmektedir. Irak çok önemli petrol yatakları mevcuttur. Suudi Arabistan dan sonra Dünyanın en büyük ikinci petrol yataklarına sahip ülkesidir.
 
Suriye Nakliye
Suriye Arap Cumhuriyeti ortadoğu ülkelerinden. Başkenti Şam'dır. Kuzey ve kuzeybatıdan Türkiye, doğudan Irak, güneyden Ürdün, batıdan İsrail, Lübnan ve Akdeniz ile çevrilidir Suriye türkiyenin komşusudur. Cilvegözü ve öncu pınar kapıları suriye ye açılmaktadır. Taşımalar fakat suriye de bulunan iç savaş sebebiyle cilvegözü ve oncupınar kapılarına urunler teslim edilmektedir. Agırlıklı olarak yardım malzemesi taşımaktayız. Ortadogu ulkelerine açılan kapı olarak bilenen suriyenin stratejik olarak konumu çok önemlidir. Başlıca şehirleri halep,lazkiye,rakka,haseke,hama,tartus,humus,kobani,palmira,resulayn
 
Lübnan Nakliye
Lübnan Güneybatı Asya’da ve Doğu Akdeniz kıyısında bulunan bir Ortadoğu devleti Lübnan’ın kuzey ve doğusunda Suriye, güneyinde İsrâil ve batısında Akdeniz bulunur. Lübnan Cumhuriyeti, Doğu Akdeniz kıyısında bir Arap ve Ortadoğu ülkesidir. Başkenti Beyrut'tur. Ülke mükemmel bir karayolu şebekesine sahiptir. Ayrıca 420 km’lik demiryolu da vardır. Sayda, Beyrut ve Trablus limanlarına her türlü gemi yanaşabilmektedir. Beyrut havaalanı ise Ortadoğu’nun işlek hava limanıdır. Ortadoğu’nun ekonomik bakımdan en gelişmiş ülkelerinden biridir Başlıca şehirleri sayda,biblos,zahle,trablusşam,sur,
 
Suudi Arabistan Nakliye
Suudi Arabistan Krallığı Arabistan Yarımadasında Kuzeyden Kuveyt, Irak ve Ürdün, güneyden Yemen, Güney Yemen ve Umman, doğudan Birleşik Arab Emirliği ve Basra Körfezi ve batıdan Kızıldeniz ile çevrilidir Ülkenin demiryolu ve karayolu ulaştırma şebekesi çok gelişmiştir. Son yıllarda havayolu ulaştırması da çok düzenli hale getirilmiştir. Sultan İkinci Abdülhamid Hanın yaptırdığı meşhur Hamidiye Hicaz Demiryolu, Zerka’ya kadar işlemektedir. Abdülhamid Han, bundan başka, Medine-i münevvereye kadar telgraf hattı yaptırmıştı.
 
Azerbaycan Nakliye
Azerbaycan Güney Kafkasya'da bir devlet. Kuzeyde Rusya, kuzey batıda Gürcistan, güney batıda Ermenistan, güneyde İran ve güney batıda Türkiye (Nahcivan sınırı) ile komşudur. Doğu sınırını Hazar Denizi çizmektedir. Bir kısmı Avrupa ve bir kısmı Asyadadır. Başkenti Bakü'dür. Azerbaycan a parsiyel taşımacılıkta yapılmaktadır. Güzergahımız olarak 2 şekil vardır.biri Gürcistan olarak diğeri iran üzeri taşıma yapmaktayız. Dünya'da Ankara hükümetini ilk tanıyan ülke Azerbaycan'dır.
 
Türkmenistan Nakliye
Türkmenistan Orta Asya’da bulunan bir Türk Devleti. Kuzeyinde Kazakistan, doğusunda Özbekistan, güneyinde İran ve Afganistan, batısında Hazar Gölü yer alır. Türkmenistan 1991'de Sovyetler Birliği'nin dağılışından sonra bağımsızlığını kazanan Orta Asya Türk cumhuriyetidir.
 
​Hazar Denizi'nin hemen yanıbaşında yer alan ve tuz yönünden zengin olan Karaboğaz Gölü, Türkmenistan toprakları içinde yer alır. Başkent aşkabattır. Başlıca şehirleri daşoguz,mary,turkmenabat,turkmenbaşı,hazar(çeleken) dir. Özbekistan taşımaları iran guzergahından veya azerbaycan uzeri hazar denizinde dubalara binerek turkmenbaşı uzeri şehirlere mallar teslim edilmektedir. Türkmenistan a parsiyel taşımacılık yapmaktayız.
 
Ukrayna Nakliye
Ukrayna nın başkenti kiev dir. Ukrayna Avrupa’da yer alan bir devlet. Kuzeyinde Beyaz Rusya, doğusunda Rusya Federasyonu, güneyinde Azak Denizi, Karadeniz, Moldavya ve Romanya, batısında Macaristan, Çek Cumhûriyeti ve Polonya yer alır.
 
 Rusya Nakliye
Rusya Federasyonu dünyanın en büyük ülkelerinden biri. Kuzeyinde Kuzey Kutup Denizi; doğusunda Pasifik Okyanus; batısında Estonya, Litvanya, Beyaz Rusya, Letonya, Ukrayna, Moldavya, Baltık Denizi; güneyinde Kazakistan, Moğolistan, Çin, Gürcistan, Azerbeycan, Hazar Denizi, Kuzey Kore, Karadeniz yer alır Rusya başkenti moskovadır. St,petersburg,nijniy novgorod,yekaterinburg,kazan(tataristan),novasibirsk,krasnodar,ufa,rostov,samara,soçi,ryazan,omsk,saratov,astrahan,volgograd,ijevsk,perm,veliki novgorod,çelyabinsk,novorossiysk,vladimir başlıca şehirleri vardır. Rusyaya zonguldak samsun veya haydarpaşadan gemilerle denizyolu ve geminin ustune tır konularak novrossiysk limanına indirilir.kara olarak tırlar devam ederek başlıca destinasyonlara urun teslim edilir.