Blog

Özdemir Uluslararası Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.
Özdemir Uluslararası Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Firmamız, profesyonel bir uluslararası nakliyat firması olarak, uluslararası bağlantıları ve deneyimli personeli ile tüm ticari, operasyonel ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak karayolu taşımacılığında müşterilerine en uygun çözüm önerileri sunmaktadır. Uzman kadrosuyla sorunsuz ve zamanında teslimatı değerli müşterilere sunmaktadır. Örneğin Hatay'dan ve diğer illerimizden yurtdışına her türlü taşıma işlemi karayolu taşıma ile yapılmaktadır.
 
Geniş araç filosu ile, Hatay'da bulunan Özdemir Uluslararası Nakliyat, Türkiye ile Orta Doğu arasında düzenli olarak komple ve parsiyel araç yüklemeleri yaparak sektörde hizmet vermektedir. Filonun tamamı, Orta Doğu ülkelerinde taşımacılık üstünlüğüne, ayrıca doğa ve çevre koruma özelliklerine de sahip olan EURO 3 / EURO 4 / EURO 5 standartlarındaki araçlardan oluşmaktadır.
 
Firmamız karayolu taşımacılığında ağırlıklı olarak roro güzergahını kullanmaktadır. Ancak, firmamızın, express hizmet kapsamında sadece kara güzergahını kullanan araç çıkışları da mevcuttur.

Daha Fazlasına Göz Atın

 • Hatay Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

  Taşımacılık ev, ofis, kurumsal olarak birçok alanda yapılabildiği gibi tekstil ürünlerinin de taşımacılığı yapılır.
 • Taşımacılıkta Araç Kapasitesine Göre Yükler

  Uluslararası ticarette bir yerden başka bir yere ulaştırılmak amacı ile gemiye alınan eşyanın bütünü ve taşıyıcı tarafından, bu işlem karşılığında talep edilen ücret anlamına gelir.
 • Taşıma Şekilleri

  Teslim şeklinin özellikleri : Satıcı malları işletmesinde daha önce belirlenen tarihte alıcının emrine hazır tutarak alıcıya bildirir.
 • Uluslararası Nakliyat Fiyatları

  Özdemir Uluslararası Nakliyat en avantajlı Uluslararası Nakliyat Fiyatları ile taşımalarınızı sigortalı gerçekleştirmektedir.
 • Antakya'dan Dünya'ya Transport

  Kaliteli tesislerimiz ve teknolojik yatırımlarımızla performansa duyarlı hizmetleri izleyebilen ve sunabilen; Özdemir Uluslararası Nakliyat.
 • Hatay Karayolu Taşımacılığı

  Karayolu taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen ve en geniş yapıda tir filosuna sahip olan Özdemir Transport'tur.