Blog

Özdemir Uluslararası Nakliyat en avantajlı Uluslararası Nakliyat Fiyatları ile taşımalarınızı sigortalı gerçekleştirmektedir.
Uluslararası nakliyat fiyatları için davet merkezimizi arayabilir ve taşıtmak arzuladığınız eşya bilginizi vererek taşıma fiyatını öğrenebilirsiniz. Taşınmak dileyen herkesin nakil şirketinin kalitesinden öncelikle merek ettiği konu şirketin ne kadara atama yaptığıdır. Tüketiciler Uluslararası nakil planlaması ve bu nakil için gereken bütçe planı yaparken birçok nakliye firmasından fiyatlar alırlar. Haliyle serbest sektör koşulları, rekabet ve firma kalitesi fiyatların ayrıcalıklı olmasının en önemli nedenlerindendir.
 
Uluslararası Nakliyat Firmaları mesafeye bağlı şekilde ücretlendirme yapmaktadırlar. Bu mesafeye ek şekilde yükleme ve boşaltma faaliyetleri sonucu oluşan işçilik, vergi, araç giderleri …v.s. gibi giderleri de hesaplayarak fiyatlandırma yaparlar.
 Hatay'da Uluslararası taşımacılık yapan birçok firma vardır. Özdemir Transport da bunlardan biridir.
Telefon vasıtasıyla alıcı temsilcilerimizi arayarak Uluslararası Nakliyat Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazlasına Göz Atın

 • Hatay Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

  Taşımacılık ev, ofis, kurumsal olarak birçok alanda yapılabildiği gibi tekstil ürünlerinin de taşımacılığı yapılır.
 • Taşımacılıkta Araç Kapasitesine Göre Yükler

  Uluslararası ticarette bir yerden başka bir yere ulaştırılmak amacı ile gemiye alınan eşyanın bütünü ve taşıyıcı tarafından, bu işlem karşılığında talep edilen ücret anlamına gelir.
 • Taşıma Şekilleri

  Teslim şeklinin özellikleri : Satıcı malları işletmesinde daha önce belirlenen tarihte alıcının emrine hazır tutarak alıcıya bildirir.
 • Uluslararası Nakliyat Firmaları

  Özdemir Uluslararası Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.
 • Antakya'dan Dünya'ya Transport

  Kaliteli tesislerimiz ve teknolojik yatırımlarımızla performansa duyarlı hizmetleri izleyebilen ve sunabilen; Özdemir Uluslararası Nakliyat.
 • Hatay Karayolu Taşımacılığı

  Karayolu taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen ve en geniş yapıda tir filosuna sahip olan Özdemir Transport'tur.