Blog

Kaliteli tesislerimiz ve teknolojik yatırımlarımızla performansa duyarlı hizmetleri izleyebilen ve sunabilen; Özdemir Uluslararası Nakliyat.
Kaliteli tesislerimiz ve teknolojik yatırımlarımızla performansa duyarlı hizmetleri izleyebilen ve sunabilen; Özdemir Uluslararası Nakliyat, müşterilerin istek ve taleplerini öncelikle analiz eder ve istenen hizmetlerin zamanında, hasar görmemiş ve ürün özelliklerine uygun olarak saklanmasını sağlar ve istenen tüm lojistik süreçlerine yönlendirilecektir.
 
Ftl ve Ltl Taşımacılık Hizmetleri
Özel grup taşımacılığı gerektiren ürün gruplarımız, kendinden itmeli araçlar ve ülke çapında Harici Satın Alma Altyapı organizasyonlarımızla hassas güvenlik önlemleri doğrultusunda hızlı, ekonomik ve elektronik olarak teslim edilen detaylı hizmet profili çerçevesinde çözüm üretiyoruz.
 
Dağıtım ve Özel Filo İşletme Hizmetleri
Satış sipariş dinamikleri, verimlilik odaklı, Rut tabanlı veya tek seferlik teslimat, proje tabanlı özel filo işlemi, Sıcak Dağıtım, Toplama ve Zamana Duyarlı Dağıtım yetenekleri, Bölge Cross Dock anlayışlı desteği ve rekabetçi bir performans sunmaktayız. Dünyada önemli bir yere sahip olup etkin olan armatör firmalar ile yaptığımız ortaklık anlaşmaları sayesinde dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli, hızlı ve değişik alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktayız. Tüm dünyadan Türkiye’ye veya Türkiye’den tüm dünyaya kurmuş olduğumuz güçlü ortaklık zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra tır + gemi, uçak + gemi, veya tren + gemi şeklindeki kombine taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Yüklemeniz bir konteyneri dolduramayacak kadar küçük olabilir.
Özdemir Uluslararası Nakliyat ofis ve acenteleri üzerinden kapıya hizmet verebilmekteyiz. Çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bizi tercih ettiğiniz için hiç bir zaman pişman olmayacaksınız. Deniz Yolu taşımacılığı alanındaa resmi belge ve evrak yetkisi olan; Özdemir, zamanında ürün alımının yapıldığı ve zamanında teslim etmeyi garanti ettiği sistemde; Kara taşımacılığı alanında sizlere profesyonel çözümler sunacaktır. Sizlerde ürünlerini yurt dışına karayolu ile çıkartmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek, hem kurumsal hemde bireysel eşyalarınız için kara yolu taşımacılığı fiyatı teklifinizi alabilirsiniz. Uzman kadrosu ile özenle paketleme işlemi yapılan tüm eşyalarınız en sorunsuz şekilde yeni adresinize teslim edilmiş olacaktır. Bir telefon ile bu ihtiyacınıza en doğru kanaldan cevap almak istediğinizde hemen; Özdemir uluslararası nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz. 
 

Daha Fazlasına Göz Atın

 • Hatay Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

  Taşımacılık ev, ofis, kurumsal olarak birçok alanda yapılabildiği gibi tekstil ürünlerinin de taşımacılığı yapılır.
 • Taşımacılıkta Araç Kapasitesine Göre Yükler

  Uluslararası ticarette bir yerden başka bir yere ulaştırılmak amacı ile gemiye alınan eşyanın bütünü ve taşıyıcı tarafından, bu işlem karşılığında talep edilen ücret anlamına gelir.
 • Taşıma Şekilleri

  Teslim şeklinin özellikleri : Satıcı malları işletmesinde daha önce belirlenen tarihte alıcının emrine hazır tutarak alıcıya bildirir.
 • Uluslararası Nakliyat Firmaları

  Özdemir Uluslararası Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.
 • Uluslararası Nakliyat Fiyatları

  Özdemir Uluslararası Nakliyat en avantajlı Uluslararası Nakliyat Fiyatları ile taşımalarınızı sigortalı gerçekleştirmektedir.
 • Hatay Karayolu Taşımacılığı

  Karayolu taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen ve en geniş yapıda tir filosuna sahip olan Özdemir Transport'tur.