Blog

Karayolu taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen ve en geniş yapıda tir filosuna sahip olan Özdemir Transport'tur.
Karayolu taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen ve en geniş yapıda tir filosuna sahip olan; Özdemir sizlere son teknolojik ekipmanlar ve alanında tecrübe ile uzmanlaşmış kaliteli personel kadrosu ile kaliteli karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.  Tecrübe ile bugünlere sunmuş olduğumuz karayolu taşımacılığı işini bugünlere kadar önümüze gelen eksikleri tamamlayarak, sürekli kendini geliştiren profilde hizmetler sunan firmamız, sizlerin her daim bu hizmeti alırken, memnun kalması için çalışmalar sunmuştur. Türkiye geneli karayolu taşımacılığı çalışmalarına ek olarak, yurt dışı odası kara yolu çalışmaları sunan firmamız her daim, teslim alınan ürünlerinizin, zamanında ulaştırılması ve teslim edilmesini sağlayacak sistemde bu hizmeti sunmuş olmasıdır.  Fiyat politikası ve birden farklı ödeme seçenekleri ile sizlere bu alanda kolaylık sağlayacak şekilde nakliyat çözümleri sunacaktır. Hatay'da bulunan Özdemir karayolu taşımacılığı ile sorunsuz ve keyifli bir karayolu taşıma hizmeti almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Çünkü bu alanda profesyonel çözümler sunan ve sizleri memnun edecek hizmeti firmamız güvencesinde alabilirsiniz. Ayrıca taşınmasını talep ettiğiniz tonaj üzerinden bazen alınarak, sunduğumuz fiyat teklifimiz sizlerin belirlediği ortalama bütçe ile her daim orantılı olacaktır.  Karayolu taşımacılığı hizmetinin modern yüzü ve tartışılmaz tercih sebebi olmak için her daim kendimizi geliştiriyor ve bulandı çalışmalarımızı detaylandırıyoruz.  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Daha Fazlasına Göz Atın

 • Hatay Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

  Taşımacılık ev, ofis, kurumsal olarak birçok alanda yapılabildiği gibi tekstil ürünlerinin de taşımacılığı yapılır.
 • Taşımacılıkta Araç Kapasitesine Göre Yükler

  Uluslararası ticarette bir yerden başka bir yere ulaştırılmak amacı ile gemiye alınan eşyanın bütünü ve taşıyıcı tarafından, bu işlem karşılığında talep edilen ücret anlamına gelir.
 • Taşıma Şekilleri

  Teslim şeklinin özellikleri : Satıcı malları işletmesinde daha önce belirlenen tarihte alıcının emrine hazır tutarak alıcıya bildirir.
 • Uluslararası Nakliyat Firmaları

  Özdemir Uluslararası Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.
 • Uluslararası Nakliyat Fiyatları

  Özdemir Uluslararası Nakliyat en avantajlı Uluslararası Nakliyat Fiyatları ile taşımalarınızı sigortalı gerçekleştirmektedir.
 • Antakya'dan Dünya'ya Transport

  Kaliteli tesislerimiz ve teknolojik yatırımlarımızla performansa duyarlı hizmetleri izleyebilen ve sunabilen; Özdemir Uluslararası Nakliyat.